Ostatní služby

Vytisknout

V Našem portfóliu poskytovaných služeb se nacházejí i takové, které lze rámcové nazvat jako "ostatní". Jejich poskytováním se snažíme doplnit majoritní služby tak, aby Naše nabídka byla ucelená a tedy Našemu zákazníkovi tak stačilo navštívit pouze Náš servis, a dostalo se mu vše, co je zapotřebí pro bezpečný, spolehlivý provoz jeho vozidla.

Například před zimním či letním obdobím: zkontrolujeme Váš vůz, doplníme provozní náplně, seřídíme světlomety, vyměníme pneumatiky (přičemž původní uschováme v Našem zabezpečeném skladu), provedeme vyčištění Vašeho vozu uvnitř i vně (zejména přijde vhod voskování karoserie - v zimních měsících se tak zmírní dopad chemických přípravků sypaných Našimi silničáři, naopak v létě chrání proti účinkům krup a přispívá k zabránění usazování odštěpků asfaltu zejména ve spodních částech karoserie...navíc přidá svěží vzhled, který oproti voskování v automyčkách vydrží podstatně déle). A to vše v rámci jedné návštěvy u Nás.

Koupili jste si nový, či starší vůz ? Provedeme jeho prohlídku, vyřídíme STK, sjednáme povinné ručení a v případě starších vozů nabídneme také jeho vyčištění a revizi klimatizace...vše opět v rámci jedné návštěvy.

Snažíme se být flexibilní, proto pokud máte jakékoliv dotazy týkající se poskytovaných služeb, neváhejte se na Nás obrátit.

 

Za zmínku stojí:

GENERALI

Jako certifikovaný zprostředkovatel pro pojišťovnu Generali Group a.s. nabízíme tyto služby :

  • Vyhotovení smlouvy o zákonném pojištění (povinné ručení)
  • Úpravy již realizovaných smluv
  • Likvidace POV

 

CEBIA

Jsme autorizované, detašované pracoviště společnosti CEBIA a jako takoví, jsme schopni nabídnout a realizovat :

  • Značení vozů technologií pískování oken
  • Značení vozů technologií mikroteček
  • Registrace vozidel do mezinárodního systému OCIS
  • Bezpečný nákup ojetého vozu pomocí VIN

 

Spolupracujeme s :


Copyright 2011, Auto-Mont NEJDEK