Pneuservis

Vytisknout

Stejně jako v autoservisní oblasti, i v oblasti pneuservisních služeb nabízíme široké spektrum prováděných činností.

Provádíme zejména :

  • Montáž a demontáž pneumatik v rozměru 12 - 20" s šířkou disku 3 - 12" včetně jejich vyvážení
  • Opravy průrazů
  • Plnění standartním vzduchem, nebo technologickým plynem SECUR PNEUS (více informací níže)
  • Prodej nových pneumatik a disků (Fe i Al)
  • Ekologická likvidace použitých pneumatik
  • Uskladnění kompletního zimního či letního obutí (včetně disků)

 

 

I Vy používejte SECUR PNEUS a využijte tak výsledků dlouhodobých výzkumů, které byly realizovány v oblasti letectví a automobilového sportu, kde jsou nároky na bezpečnost a spolehlivost nejvyšší.


SECUR PNEUS nyní poskytuje technologii, která nebyla do dnešního dne běžnému uživateli silnic k dispozici. V současné době SECUR PNEUS představuje výhodné řešení pro ty řidiče, kteří kladou nejvyšší nároky na své pneumatiky a současně hledají optimální náklady a nejvyšší míru aktivní bezpečnosti.

 

Více kilometrů

Plynová směs SECUR PNEUS zaručuje správný a stálý tlak pneumatik po dobu 5x delší než při plnění normálním vzduchem. Pneumatiky plněné SECUR PNEUS proto podléhají daleko méně negativním vlivům, které vznikají při jízdě s podhuštěnými pneumatikami. To vede k podstatnému zvýšení výkonu pneumatiky (proběh kolometrů) a ke snížení spotřeby pohonných hmot.
Plynná směs SECUR PNEUS je inertní, protože je zcela bez byslíku a jiných nečistot, které se běžně nacházejí ve stlačeném vzduchu a jsou příčinou trhlin a ztrát pružnosti pneumatik. SECURE PNEUS tak zvyšuje životnost pneumatik.

 

Větší jistota

SECUR PNEUS vyplňuje bezpečnostní vakuum mezi pneumatikou a vozidlem. Princip je velmi jednoduchý: SECUR PNEUS zabraňuje tvorbě zápalných směsí uvnitř pneumatik, což by mohlo při přehřátí vést až k jejich destrukci. Správný tlak pneumatik zajišťuje dokonalé jízdní vlastnosti i v mezních situacích a při všech způsobech jízdy.


Maximální výsledek

Konstantní tlak pneumatik zaručuje maximální styčnou plochu mezi automobilem a vozovkou. Absence atmosférické vlhkosti v pneumatice zabraňuje nežádoucím výkyvům tlaku, které jsou obvykle vyvolány teplotními změnami pneumatik. Maximální záběr (adhese) a neměnné jízdní vlastnosti jsou ty veličiny, které vyžadují použití SECUR PNEUS v oblasti automobilového sportu, ale stejně tak důležité jsou i pro běžného motoristu. SECUR PNEUS = špičková technologie automobilového sportu použitá také u Vašeho vozu.

 

Spolupracujeme s :


Copyright 2011, Auto-Mont NEJDEK